Immatrykulacja na Wydziae Nauk o Zdrowiu

2 października 2017 roku, na Wydziale Nauk o Zdrowiu odbyła się ceremonia immatrykulacyjna. Ceremonię poprowadził Prorektor UMP prof. dr hab. Edmund Grześkowiak wraz z Panią Dziekan WNoZ, dr hab. Małgorzatą Kotwicką, prof. UMP. Skład gremium uzupełnili Prorektorzy UMP, prof. dr hab. Ryszard Marciniak, prof. dr hab. Michał Musielak oraz Prodziekani WNoZ, prof. dr hab. Anna Jankowska, prof. UMP dr hab. Przemysław Lisiński, dr hab. Jakub Żurawski, dr hab. Marcin Żarowski oraz dr hab. Tomasz Piotrowski.

Pani Dziekan Małgorzata Kotwicka przyjęła do grona studentów I roku 132 osoby na kierunek pielęgniarstwo, 132 osoby na kierunek położnictwo, 100 osób na kierunek fizjoterapia, 69 osób na kierunek zdrowie publiczne, 23 osoby na kierunek elektroradiologia, 48 osób na kierunek ratownictwo medyczne oraz 25 osób na kierunek terapia zajęciowa.

Witamy serdecznie wszystkich pierwszoroczniaków!