Jesteś studentem/studentką I lub II roku studiów magisterskich na kierunku położnictwo lub pielęgniarstwo? Mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! Serdecznie zapraszamy do udziału w Projekcie „Medi+: Centrum Doskonalenia Kompetencji Uniwersytetu im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu”, w ramach którego organizujemy bezpłatne szkolenia i warsztaty oraz wizyty studyjne w renomowanych ośrodkach krajowych oraz zagranicznych. Ponadto dla studentów pielęgniarstwa oraz położnictwa zapewniamy bezpłatny udział w certyfikowanym kursie specjalistycznym Leczenie ran.

Uczestnicy Projektu odbędą szkolenia: Komunikowanie transkulturowe, Transkulturowa opieka medyczna, Prowadzenie działalności gospodarczej na rynku usług medycznych,  Choroby jamy ustnej jako czynnik modyfikujący postępowanie profilaktyczne i lecznicze w realizacji procedur medycznych oraz skorzystają z warsztatów umiejętności analitycznych.

Warunki rekrutacji oraz więcej informacji o Projekcie na stronie: