Konferencja "Kongres Zdrowia Publicznego

Szanowni Państwo,

Warszawski Uniwersytet Medyczny w dniach 8-9 grudnia 2022 r., po raz dziewiąty współorganizuje Konferencję "Kongres Zdrowia Publicznego", w całości poświęconą aktualnym zagadnieniom zdrowia publicznego w Polsce. Oprócz paneli dyskusyjnych i debat eksperckich, w drugim dniu Kongresu przeprowadzona zostanie Sesja Doniesień Naukowych, podczas której studenci, doktoranci oraz pracownicy naukowi będą mogli przedstawić wyniki swoich prac badawczych. Najlepsze doniesienia naukowe zostaną nagrodzone. Sesja Naukowa stanowi okazję do spotkania stacjonarnego oraz debaty naukowej, a także zdobycia pierwszych doświadczeń w wystąpieniach naukowych przez młodych naukowych. Dodatkowo, wszyscy uczestnicy Sesji Doniesień Naukowych (prezentacja lub poster) znajdą miejsce w pokongresowym wydawnictwie opatrzonym ISBN, wydanym przez Wydawcę z listy Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Serdeczne zapraszam do udziału w Kongresie. Będzie mi niezmiernie miło gościć Państwa w Warszawie.

Z wyrazami szacunku,
Mariusz Gujski