Zaproszenie na wykłady „Pacjent w stanie zagrożenia zdrowia i życia oraz sytuacje kryzysowe” – przypomnienie o zapisach

Szanowni Studenci

Ponownie serdecznie zapraszamy do udziału w wykładach „Pacjent w stanie zagrożenia zdrowia i życia oraz sytuacje kryzysowe” organizowanych w ramach projektu „Uniwersytet z Misją – Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu”

Spotkania zaplanowane są w poniższych terminach:

1. 23.06.2023, godz. 15:00 – 17:00 w sali 1010 CBM
  2. Techniki pozaustrojowe w stanach krytycznych (2h) – prowadzący dr hab. Mateusz Puślecki/ mgr Ilona Kiel-Puślecka
  3. Utylitaryzm dawstwa narządowego (1h) – prowadzący dr hab. Mateusz Puślecki

1. 24.06.2023, godz. 10:00 – 13:00 w Sali 1010 CBM
  2. Medycyna Taktyczna w środowisku cywilnym (2h) – prowadzący dr Marek Dąbrowski
  3. Dziecko w stanie zagrożenia życia (1h) – prowadząc dr Agata Dąbrowska/ dr Marek Dąbrowski
  4. Resuscytacja krążeniowo-oddechowa dynamika zespołów ratunkowych (1h) – prowadzący dr Marek Dąbrowski

Rekrutacja:

W rekrutacji mogą uczestniczyć studenci UMP ostatnich 4 semestrów studiów I st./ II st. lub jednolitych studiów magisterskich kierunku: lekarskiego, lekarsko-dentystycznego, farmacji i pozostałych kierunków medycznych

W celu przystąpienia do procesu rekrutacyjnego należy dokonać zapisu w systemie WISUSà SYSTEMY àzakładka sOLATà Zapisy na wykłady „Pacjent w stanie zagrożenia zdrowia i życia oraz sytuacje kryzysowe” oraz wypełnić załączone dokumenty:

Dokumenty w wersji papierowej należy dostarczyć do Biura Projektu – Dział Realizacji Projektów, ul. Fredry 10, 61-701 Poznań, pok. 144 I piętro. Istnieje również możliwość zabrania ze sobą dokumentów na wykłady, które zostaną zebrane przed pierwszym wykładem.

Warunkiem udziału w wykładach jest wypełnienie bilansu kompetencji przed i po wykładzie. Jego wyniki są tylko i wyłącznie wykorzystywane na potrzeby realizowanego projektu.

Link do bilansu kompetencji (pre test) zostanie do Państwa przesłany w najbliższych dniach na adres
e-mail. Prosimy o jego wypełnienie w ciągu 3 dni od jego otrzymania.

Po wykładach, na adres e-mail zostanie Państwu przesłany link do bilansu kompetencji (post test), który należy wypełnić w ciągu 7 dni od jego otrzymania.

W przypadku pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu z Kierownikiem Projektu.

Paulina Trojanowska, Dział Realizacji Projektów

e-mail: ptrojanowska@ump.edu.pl,