Biuro Obsługi Dziekana

Uwaga! Od 01.10.2019 r. kierunek Elektroradiologia oraz Biotechnologia medyczna jest na Wydziale Medycznym.

 


Kierunek: Fizjoterapia I stopnia, jednolite magisterskie

mgr Paulina Frydrych
tel. 61–861 22 18
fax 61–861 22 17
pfrydrych@ump.edu.pl 


Kierunek: Fizjoterapia studia uzupełniające magisterskie (II stopnia)

Kierunek: Ratownictwo Medyczne

mgr Anna Pawlaczyk
tel./fax 61–861 22 33
annapaw@ump.edu.pl

mgr Martyna Daszkiewicz 
tel./fax 61–861 22 33
daszkiewiczm@ump.edu.pl


Kierunek: Pielęgniarstwo 

mgr Justyna Hojka 
tel./fax. 61–861 22 14
jhojka@ump.edu.pl 

mgr Oksana Oszowska
tel. 61–861 22 13
ooszowska@ump.edu.pl 

 

Kierunek: Położnictwo

lic. Małgorzata Kujawińska
tel./fax 61–861 22 11
mkujawinska@ump.edu.pl

mgr Joanna Pawlicka
tel. 61–861 22 12
fax 61–861 22 11
jpawlicka@ump.edu.pl


Kierunek: Zdrowie Publiczne
Kierunek: Terapia zajęciowa 


mgr Beata Adamczak
tel. 61–861 22 78
badam@ump.edu.pl

mgr Joanna Brodecka
tel. 61-861 22 78
jbrodecka@ump.edu.pl


Kierownik Biura Obsługi Dziekana

mgr Agnieszka Ciesielska 
tel. 61–861 22 88
fax 61–861 22 24 
aciesiel@ump.edu.pl 



Kancelaria:

mgr Paulina Frydrych
tel./ fax 61–861 22 18

pfrydrych@ump.edu.pl 









Kontakt

Wydział Nauk o Zdrowiu
Uniwersytetu Medycznego
im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
ul. Smoluchowskiego 11
60-179 Poznań
fax 61-861 22 24

Godziny przyjęć studentów studiów stacjonarnych:
poniedziałek - piątek
10:00 – 14:00