Dziekanat


Kierunek: Elektroradiologia i Ratownictwo Medyczne

Mirosława Kubasińska
tel. 61–861 22 15
fax 61–861 22 16

mkuba@ump.edu.pl

mgr Agata Ludwiczak
tel. 61 - 861 22 15
fax 61 - 861 22 16

aludwiczak@ump.edu.pl

Kierunek: Fizjoterapia I stopnia

mgr Justyna Hojka
tel. 61–861 22 18
fax 61–861 22 17

jhojka@ump.edu.pl

mgr Sylwia Figat
tel. 61–861 22 18
fax 61–861 22 17

sfigat@ump.edu.pl



Kierunek: Fizjoterapia II stopnia

mgr Anna Pawlaczyk
tel./fax 61–861 22 33

annapaw@ump.edu.pl

mgr Martyna Daszkiewicz 
tel./fax 61–861 22 33

daszkiewiczm@ump.edu.pl



Kierunek: Pielęgniarstwo 

Hanna Lisiecka
tel. 61–861 22 13
fax 61–861 22 14

hlis@ump.edu.pl


lic. Aleksandra Wiatr
tel./ fax 61–861 22 14

awiatr@ump.edu.pl


Kierunek: Położnictwo

lic. Małgorzata Kujawińska
tel./fax 61–861 22 11

mkujawinska@ump.edu.pl

Agata Wawrzyniak
tel. 61–861 22 12
fax 61–861 22 11

agatawawrzyniak@ump.edu.pl


Kierunek: Zdrowie Publiczne
Kierunek: Terapia zajęciowa 


mgr Beata Adamczak
tel./fax 61–861 22 78

badam@ump.edu.pl

mgr Joanna Brodecka
tel. 61-861 22 59
fax 61-861 22 78

jbrodecka@ump.edu.pl



Kierownik Dziekanatu 

mgr Agnieszka Ciesielska 
tel. 61–861 22 88
fax 61–861 22 24 

aciesiel@ump.edu.pl 

mgr Małgorzata Pawłowska
tel. 61–861 22 25
fax 61–861 22 24 

mpawlowska@ump.edu.pl



Kancelaria:

mgr Anna Wosicka
tel./ fax 61–861 22 30

awosicka@ump.edu.pl


Dorota Bródka
tel./ fax 61–861 22 30






Kontakt

Wydział Nauk o Zdrowiu
UM. im. K. Marcinkowskiego
ul. Smoluchowskiego 11
60-179 Poznań
fax 61-861 22 24

Godziny przyjęć studentów studiów stacjonarnych:
poniedziałek - piątek
10:00 – 14:00
Godziny przyjęć studentów studiów niestacjonarnych:
piątek 10.00 - 17.00; sobota 9.00 - 14.00