Opiekunowie lat

 

WYKAZ OPIEKUNÓW STUDIÓW W ROKU AKADEMICKIM 2019/2020

 

 

KIERUNEK FIZJOTERAPIA

Studia jednolite magisterskie

Stacjonarne:

I rok dr hab. Magdalena Sobieska
Zakład Fizjoterapii
tel. (61) 861-22-49, e-mail: msobieska@ump.edu.pl

II rok dr hab. Ewa Gajewska
Katedra i Klinika Neurologii Wieku Rozwojowego
tel. (61) 869-12-55, e-mail: ewagajewska@ump.edu.pl

III rok dr Agnieszka Wareńczak
Klinika Rehabilitacji
tel. (61) 831-02-17, e-mail:  agnieszka.warenczak@gmail.com

 

Studia drugiego stopnia

Stacjonarne:

I rok mgr Aleksander Krawczyński
Zakład Fizjoterapii
tel. (61) 861-22-49, e-mail: aleksanderkrawczynski@tlen.pl

II rok dr Monika Grygorowicz
Zakład Fizjoterapii
tel. (61) 861-22-49, e-mail: grygorowicz@ump.edu.pl

Niestacjonarne:

I rok mgr Maria Czader
Zakład Fizjoterapii
tel. (61) 861-22-49, e-mail: maria.czader@ump.edu.pl

II rok dr Mateusz Romanowski
Zakład Fizjoterapii
tel. (61) 861-22-49, e-mail: mateusz.romanowski@ump.edu.pl

 

KIERUNEK PIELĘGNIARSWO

Studia pierwszego stopnia

Stacjonarne:

I rok mgr Beata Bożek-Bezler
Zakład Praktyki Pielęgniarskiej
tel. (61) 861-22-67, e-mail: bbozekbezler@ump.edu.pl

II rok mgr Justyna Kiejda
Zakład Pielęgniarstwa Psychiatrycznego
tel. (61) 861-22-67, e-mail: jkiejda@ump.edu.pl

III rok dr Joanna Stanisławska
Pracownia Pielęgniarstwa Społecznego
tel. (61) 861-22-43, e-mail: stanislawskajoanna@wp.pl

  

Studia drugiego stopnia

Stacjonarne:

I rok dr Marlena Szewczyczak
Pracownia Pielęgniarstwa Społecznego
tel. (61) 854-64-67, e-mail: mszewczyczak@ump.edu.pl 

II rok dr Magdalena Strugała
Pracownia Pielęgniarstwa Społecznego
tel. (61) 861-22-30, e-mail: magdastrugal@onet.eu

 

Niestacjonarne:

I rok mgr Anna Smelkowska
Zakład Pielęgniarwstwa Neurologicznego
tel. (61) 861-22-66, e-mail: asmelk@ump.edu.pl

II rok mgr Katarzyna Kozłowska
Zakład Praktyki Pielęgniarskiej
tel. (61) 861-22-61, e-mail: kkozlowska@ump.edu.pl

III rok mgr Jadwiga Pieścikowska
Zakład Praktyki Pielęgniarskiej
tel. (61) 861-22-61, e-mail: jpiescikowska@ump.edu.pl

 

 KIERUNEK POŁOŻNICTWO

Studia pierwszego stopnia

Stacjonarne:

I rok dr Katarzyna Wszołek
Klinika Zdrowia Matki i Dziecka
tel. (61)841-96-18, e-mail: katarzyna.wszolek@ump.edu.pl

II rok mgr Elżbieta Czapla
Zakład Praktycznej Nauki Położnictwa
tel. (61)854-72-26, e-mail: eczapla@ump.edu.pl

III rok mgr Ilona Parda
Zakład Praktycznej Nauki Położnictwa
tel. (61) 8 54 72 26, e-mail: ilona.parda@ump.edu.pl

 

 Studia drugiego stopnia

Stacjonarne:

I rok dr Małgorzata Piskorz-Szymendera
Zakład Praktycznej Nauki Położnictwa
tel. (61)854-72-26, e-mail: jarszym@ump.edu.pl

II rok mgr Agnieszka Budziak
Zakład Praktycznej Nauki Położnictwa
tel. (61)854-72-26, e-mail: aga.budziak@ump.edu.pl

 

Niestacjonarne:

I rok mgr Małgorzata Kłobus
Zakład Praktycznej Nauki Położnictwa
tel. (61)854-72-26, e-mail: m.klobus@ump.edu.pl

III rok dr Agata Tarka
Zakład Praktycznej Nauki Położnictwa
tel. (61) 854-72-26, e-mail: agatatarka@ump.edu.pl

 

KIERUNEK RATOWNICTWO MEDYCZNE

Studia pierwszego stopnia

Stacjonarne:

 I rok mgr Adrian Chrobak
Zakład Ratownictwa Medycznego
tel. (61) 845-27-89, e-mail: chrobak_adrian@ump.edu.pl

II rok mgr Radosław Zalewski
Zakład Ratownictwa Medycznego
tel. (61) 845-27-83, e-mail: radekzalewski@ump.edu.pl

III rok mgr Agata Dąbrowska
Zakład Ratownictwa Medycznego
tel. (61) 845-27-83, e-mail: agatadabrowska@ump.edu.pl

  

KIERUNEK TERAPIA ZAJĘCIOWA

Studia pierwszego stopnia

Stacjonarne:

I rok dr Sławomir Tobis
Katedra Geriatrii i Gerontologii
tel. (61) 854-65-73, e-mail: stobis@ump.edu.pl

II rok dr Mirosława Cylkowska-Nowak
Katedra Geriatrii i Gerontologii
tel. (61) 854-65-73, e-mail: mcylkowska-nowak@wp.pl

III rok dr Agnieszka Żok
Katedra Nauk Społecznych i Humanistycznych
tel. (61) 854-69-11, e-mail: agnieszka_zok@wp.eu

 

 

KIERUNEK ZDROWIE PUBLICZNE 

Studia pierwszego stopnia

Stacjonarne:

I rok dr hab. Jan Domaradzki
Katedra Nauk Społecznych i Humanistycznych
tel. (61) 845-27-74, e-mail: jandomar@ump.edu.pl

II rok dr Krzysztof Prętki
Katedra Nauk Społecznych i Humanistycznych
tel. (61) 854-27-75, e-mail: kpretki@ump.edu.pl

III rok dr Adam Wysocki
Katedra i Zakład Biologii Komórki
tel. (61) 854-71-87, e-mail: adawyso@ump.edu.pl

 

 Studia drugiego stopnia

Stacjonarne:

I rok dr Ewelina Wierzejska
Katedra i Zakład Profilaktyki Zdrowotnej 
tel. (61) 854-65-75, e-mail: ewierz@ump.edu.pl

II rok mgr Mateusz Cofta
Katedra i Zakład Profilaktyki Zdrowotnej 
tel. (61) 854-65-77, e-mail: mcofta@ump.edu.pl

 

Niestacjonarne:

II rok dr Piotr Kordel
Katedra Nauk Społecznych i Humanistycznych
tel. (61) 854-69-11, e-mail: kordel@ump.edu.pl