Opiekunowie lat

 

WYKAZ OPIEKUNÓW STUDIÓW W ROKU AKADEMICKIM 2021/2022

 

 

KIERUNEK FIZJOTERAPIA

Studia jednolite magisterskie

Stacjonarne:

I rok dr Katarzyna Kaźmierczak

Klinika Fizjoterapii

e-mail: kkazmierczak@ump.edu.pl

 

II rok dr Krzysztof Korbel

Zakład Fizjoterapii

e-mail: kkorbel@ump.edu.pl

 

III rok dr hab. Magdalena Sobieska

Zakład Fizjoterapii

e-mail: msobieska@ump.edu.pl

 

IV rok dr hab. Ewa Gajewska
Katedra i Klinika Neurologii Wieku Rozwojowego
e-mail: ewagajewska@ump.edu.pl

 tel. (61) 869 12 55

 

V rok dr Agnieszka Wareńczak
Klinika Rehabilitacji
e-mail: agnieszka.warenczak@gmail.com

 tel. (61) 831 02 83

 

 

 

Studia drugiego stopnia

Niestacjonarne:

II rok dr hab. Monika Grygorowicz

Zakład Fizjoterapii
e-mail: grygorowicz@ump.edu.pl


 

KIERUNEK PIELĘGNIARSWO

Studia pierwszego stopnia

Stacjonarne:

I rok mgr Justyna Kiejda

Zakład Pielęgniarstwa Psychiatrycznego
e-mail: jkiejda@ump.edu.pl, tel. (61) 861 22 67

II rok mgr Artur Chmielewski
Zakład Praktyki Pielęgniarskiej
e-mail: arturchmielewski@ump.edu.pl, tel. (61) 861 22 61

III rok mgr Daniel Kamiński
Zakład Praktyki Pielęgniarskiej
e-mail: daniel.kaminski@ump.edu.pl, tel. (61) 861 22 61

 

 

Studia drugiego stopnia

Stacjonarne:

I rok dr Marlena Szewczyczak

Katedra i Zakład Profilaktyki Zdrowotnej
e-mail: mszewczyczak@ump.edu.pl, tel. (61) 854 64 67

 

II rok mgr Jadwiga Pieścikowska
Zakład Praktyki Pielęgniarskiej
e-mail: jpiescikowska@ump.edu.pl, tel. (61) 861 22 61

 

 

 

 

KIERUNEK POŁOŻNICTWO

Studia pierwszego stopnia

Stacjonarne:

I rok mgr Agnieszka Budziak
Zakład Praktycznej Nauki Położnictwa
e-mail: aga.budziak@ump.edu.pl

tel. (061) 854 72 25

II rok mgr Joanna Żurawska
Zakład Praktycznej Nauki Położnictwa

e-mail: joannazurawska@ump.edu.pl

 tel. (61) 854 72 27

III rok dr Katarzyna Wszołek
Klinika Zdrowia Matki i Dziecka
e-mail: katarzyna.wszolek@ump.edu.pl

 

 

Studia drugiego stopnia

Stacjonarne:

I rok  mgr Elżbieta Czapla

Zakład Praktycznej Nauki Położnictwa

e-mail: e.czapla@ump.edu.pl

 tel. (61) 854 72 25

 

II rok  mgr Ilona Parda

Zakład Praktycznej Nauki Położnictwa

e-mail: ilona.parda@ump.edu.pl

 tel. (61) 854 72 27

 

 

 

 KIERUNEK RATOWNICTWO MEDYCZNE

Studia pierwszego stopnia
Stacjonarne:

I rok dr Krystyna Gontko-Romanowska
ZakładMedycyny Ratunkowej
e-mail: gontko@ump.edu.pl

 tel. (61) 845 27 83

II rok mgr Agata Dąbrowska
Zakład Ratownictwa Medycznego
e-mail: agatadabrowska@ump.ed.pl 

tel. (61) 845 27 83

III rok mgr Adrian Chrobak
Zakład Medycyny Ratunkowej
e-mail: chrobak_adrian@ump.edu.pl 

 tel. (61) 845 27 89

 

 KIERUNEK TERAPIA ZAJĘCIOWA

Studia pierwszego stopnia

Stacjonarne:

I rok dr Barbara Purandare
Zakład Terapii Zajęciowej
e-mail: barbarap@ump.edu.pl

 tel. (61) 854 65 73

II rok mgr Tomasz Trzmiel
Zakład Terapii Zajęciowej
e-mail: ttrzmiel@ump.edu.pl 

tel. (61) 854 65 73

III rok dr Sławomir Tobis
Zakład Terapii Zajęciowej
e-mail: stobis@ump.edu.pl

 tel. (61) 854 65 73

 

 

KIERUNEK ZDROWIE PUBLICZNE 

Studia pierwszego stopnia
Stacjonarne:

I rok dr Krzysztof Prętki
Katedra Nauk Społecznych i Humanistycznych
e-mail: kpretki@ump.edu.pl

tel. (61) 845 27 75

II rok dr Adam Wysocki
Katedra i Zakład Biologii Komórki
e-mail: adawyso@ump.edu.pl

 tel. (61) 854 71 87

III rok dr hab. Jan Domaradzki
Katedra Nauk Społecznych i Humanistycznych
e-mail: jandomar@ump.edu.pl

 tel. (61) 845 27 74

 

 Studia drugiego stopnia

Stacjonarne:

I rok dr Natalia Markwitz-Grzyb
Katedra Nauk Społecznych i Humanistycznych
e-mail: nmarkwitz@ump.edu.pl 

tel. (61) 845 27 74

 

II rok mgr Mateusz Cofta
Katedra i Zakład Profilaktyki Zdrowotnej 
e-mail: mcofta@ump.edu.pl 

tel. (61) 854 65 77

 

 

Studia drugiego stopnia

Niestacjonarne:

I rok dr Piotr Kordel
Katedra Nauk Społecznych i Humanistcznych
e-mail: kordel@ump.edu.pl 

tel. (61) 845 27 75