Spotkanie z cyklu JAK, GDZIE I KIEDY PRACUJE TERAPEUTA ZAJĘCIOWY?

25 listopada 2022 roku w sali im. Hoyera odbędzie się spotkanie z cyklu JAK, GDZIE I KIEDY PRACUJE TERAPEUTA ZAJĘCIOWY? Budowanie pomostów między studentami i nauczycielami kierunku Terapia zajęciowa a interesariuszami zewnętrznymi. Uczestnicy zostaną zapoznani z działalnością Fundacji im. Królowej Polski Św. Jadwigi w sferze programów aktywizacji osób z niepełnosprawnościami na rynku pracy. Szczególnym obszarem prezentacji i dyskusji będą wdrażane w Wielkopolsce inicjatywy ekonomii społecznej, zakładów aktywizacji zawodowej oraz asystencji i opieki wytchnieniowej. Zapraszamy studentów i nauczycieli kierunku terapia zajęciowa oraz wszystkich zainteresowanych poprawą sytuacji osób z niepełnosprawnościami. Początek spotkania – godzina 11.00.

zobacz plakat