VIII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Młodych Fizjoterapeutów

W dniu 5 listopada 2022 roku w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie odbyła się VIII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Młodych Fizjoterapeutów. W wydarzeniu udział wzięło 226 uczestników z 23 uczelni kształcących fizjoterapeutów z całej Polski. Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu reprezentowali: Hubert Walentowicz, Jakub Kleiber, Jakub Szmajdka, Jakub Wieczorek, Natalia Rybka, Karolina Sławatycka, Zofia Wach, Katarzyna Ketschmer oraz Marcin Rybnik.
Marcin Rybnik - student III roku kierunku Fizjoterapia zajął wysokie 6 miejsce na 75 uczestników w swojej kategorii.
Serdecznie gratulujemy!

Za przygotowanie studentów do Olimpiady odpowiadała dr n. med. Marta Jokiel oraz prof. dr hab. Przemysław Lisiński.